Disain ja jätkusuutlikkus harmoonias. Disainiahinnad Red Dot ja German Design Award Revo.PRIME’i eest

Uuele GEZE karusselluksele Revo.PRIME lähevad lausa kaks riigi tunnustatumat disainiauhinda. German Design Award kategoorias Excellent Product Design – Building and Elements ja disainiauhind Red Dot samuti tootedisaini kategoorias. Mõlema auhinnaga tunnustatakse disaini, olles kvaliteetseimate ja kujunduselt keerulisimate toodete kvaliteedimärgid.

Vähem tõmbetuult väikese energiakulu juures

Auhind Red Dot antakse pidulikult üle Thomas Lehnertile, kes on GEZE ärilahenduste juht, ja Anna Zündelile, kes töötab valideerimise valdkonnas.

Auhind Red Dot antakse pidulikult üle Thomas Lehnertile, kes on GEZE ärilahenduste juht, ja Anna Zündelile, kes töötab valideerimise valdkonnas. © © GEZE GmbH

Kujundusele suunatud karussellukselahendus, mille karniisi kõrgus on vaid 75 mm ja profiili laius 60 mm, tagab võimalikult hea läbipaistvuse. Selliselt tagab Revo.PRIME silmatorkava elemendi juba hoone sissepääsu juures – koos kõigi eelistega, mis puudutab tõmbetuule, mustuse ja müra vähendamist. Lisaks aitab Revo.PRIME hoida märkimisväärselt kokku energiat. Tänu vähendatud energiatarbimisele vajab see võrreldes eelnevate mudelitega lausa 30 protsenti vähem energiat.

Parim mugavuse ja läbipaistvuse poolest

Uus laekonstruktsioon uksel võimaldab kasutada Revo.PRIME’i ka eriti kitsastes kohtades. Selle ukselehe ja külgmiste osade kitsad profiilid parandavad optiliselt meeldivat muljet ja läbipaistvust. Tänu harjadeta mootorile on sellest eriti mugav läbi käia. Ühenduse saab luua ka hoone automaatsüsteemidega. Seega sobib see ideaalselt kasutamiseks hotellides, ostukeskustes või kontori- ja haldushoonetes.

GEZE toob Revo.PRIME´iga turule uue disainile orienteeritud karussellukselahendus

GEZE toob Revo.PRIME´iga turule uue disainile orienteeritud karussellukselahendus © GEZE GmbH

Disainile pühendunud arhitektide ja ehitajate lemmik

Just need tunnused muudavad Revo.PRIME’i disainile pühendunud arhitektide ja ehitajate lemmikuks – ja tõid sellele ka ihaldusväärsed disainiauhinnad. Auhinna German Design Award žürii kiitis eelkõige „eriti head läbipaistvust“ ja sellega seoses „mugava läbikäimise tunnet“. Disainiauhinnaga Red Dot kaasnenud žürii hinnangus tõsteti eelkõige esile kõrget disainikvaliteeti.

Kogu maailmas tunnustatud disainiauhinnad

GEZE objektinõustajale, Florian Bäuerleinile, antakse üle German Design Award kategoorias Excellent Product Design karussellukse Revo.PRIME eest

GEZE objektinõustajale, Florian Bäuerleinile, antakse üle German Design Award kategoorias Excellent Product Design karussellukse Revo.PRIME eest

Disainiauhind Red Dot antakse maailma suurimal disainikonkursil. Osalejad esitavad tooteid, kommunikatsioonitöid ja kaubamärke ning prototüüpe ja kontseptsioone kolmes valdkonnas. Auhind „Red Dot“ antakse rahvusvaheliselt hea kujunduskvaliteedi eest.

German Design Award on nõukogu parim auhind kujunduse eest. Oma globaalse spektri ja rahvusvahelise atraktiivsusega on see disainimaastikul kõigis sektorites üks hinnatumaid auhindu. Alates 2012. aastast autasustatakse igal aastal erakorralisi töid tootedisaini, kommunikatsioonidisaini ja arhitektuuri valdkonnas.

GEZE uus Revo.PRIME on saadaval alates juulist.