Maailmas juhtival kohal

GEZE: Tooted, süsteemilahendused ja teenused uste ja akende jaoks

GEZE märgib uuenduslikkust, pakub parima kvaliteedi ning holistilise toega ehitusteenuseid – alates esialgsest ideest, planeeringust, tootesarjade töösse rakendamisest ning lõpetades spetsiaalselt valminud süsteemilahenduste ning individuaalsete teenuste ja hooldusega. Pakume laias tootevalikus uksi, aknaid ja turvatehnoloogiat ning oleme ehituse automatiseerimise digitaalvõrgustiku juhtiv jõud.

Automaatsed ukselahendused tulekaitseks, aknaajamid loomulikuks ventilatsiooniks või suitsu ja sooja väljutamiseks tulekahju korral, ehituse automatiseerimise uste ja akende digitaalne võrgustamine – need on kõigest mõned meie teenustevaliku näited. Meie eesmärk on arendada kõige mugavamaid eluhooneid, mille elanikel on võimalikult turvaline.

Rohkem teavet
GEZE Eestis

Teie kogenud ehitusprojektipartner

GEZE töötajate pildistamine 2018: valmistamine, kvaliteedi tagamine

GEZE töötajate pildistamine sise- ja väliskommunikatsiooni jaoks, et anda ettevõttele välisilme. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE-l on lai valik uksesulgureid, tiibuste automaatikat, liuguste automaatikat ja aknaajameid. Tooted sobivad nii Eesti turule kui Skandinaavia ja Soome eksportturgudele.

Mustad uksesulgurid (PDF | 168 KB)

Lisateave meie teenuste kohta

Pereäri

Ülemaailmselt edukas

GEZE GmbH peakorter

Oleme olnud ülemaailmselt edukas ning majanduslikult terve pereäri alates aastast 1863. Meie meisterlikkus, mugavus ja disain avaldab jätkuvalt muljet meie klientidele üle kogu maailma. Järjepidevust säilitades oleme alati uudishimulikud, dünaamilised ning avatud uutele trendidele ja turgudele. Püüdleme ehitustehnoloogia digitaalse võrgustamise poole, et arendada elamisväärseid hooneid.

Rohkem firmast

160 aastat GEZE-t

213

asukohta

22

riiki

160

aastat GEZE-t

Pakume tööd enam kui 3000 inimesele üle maailma ja see trend on tõusujoones. Meie rahvusvaheline peakorter asub Leonbergis. Meie 37 tütarettevõtet asuvad üle maailma, kuigi oma teenusepõhimõtetele vastamiseks oleme alati klientide lähedal ja pakume veebilehel suurepärast teenust.

Mine meie asukohtadesse