Ettevõte

Oleme GEZE – teie uste, akende ja ohutustehnoloogia partner

Meie jaoks on kõige olulisem kliendi usaldus meie toodete, süsteemilahenduste ning ukse- ja aknateenuste vastu. Oleme ehitustehnoloogia digitaalse võrgustamise alal juhtiv jõud – meil on üks eesmärk, mugavate ehitiste arendamine. Meie intelligentsed tooted avaldavad oma meisterlikkuse, mugavuse ja disainiga muljet klientidele üle kogu maailma.

Meist

Ülemaailmselt edukas perefirma

Oleme olnud ülemaailmne ja majanduslikult terve perefirma alates aastast 1863, see on end aastate jooksul ülemaailmselt tõestanud. Võrgustame kõiki ehituse elutsükli osalisi igas faasis ning saavutame silmapaistvaid tulemusi oma tööstuses ja spetsialistide teadmistes. Mis meid eristab: suhtleme klientidega juba projekti varajases etapis ning jääme ühendusse kauemaks. Pakume uuenduslikku ukse-, akna- ja turvatehnoloogiat nutikate ehitiste jaoks. Järjepidavust säilitades oleme alati uudishimulikud, dünaamilised ning avatud uusimatele trendidele, arengusuundadele ja turgudele.

Vaadake meie pildibrošüüri

159

aastat turul.

> 456

miljoni euro suurune kasum 2020/21.

1,226

ülemaailmset patenti 2018/19. majandusaastal

Meie asukohad

Anname tööd enam kui 3000 inimesele üle kogu maailma. Meil on tootmisalad peakontoris Leonbergis ning ka Tianjinis (Hiinas), Zrenjanins (Serbias) ja Türgis. Meie 37 tütarettevõtet asuvad kõikjal maailmas: Saksamaa, Austria, Šveits, Prantsusmaa, Itaalia, Suurbritannia, Skandinaavia, Benelux, Hispaania, Portugal, Poola, Hiina, Korea, Araabia Ühendemiraadid, Lõuna-Aafrika, Ungari, India, Rumeenia, Ukraina, Singapur, Venemaa, Brasiilia, Türgi. Meie kohalikud kontorid kindlustavad, et oleme alati oma klientide lähedal ja pakume lehel suurepärast teenust.

Minge GEZE ülemaailmsetesse asukohtadesse

Meie ajalugu

Sündmusterohke ajalugu alates aastast 1863

Sündmusterohke ajalugu alates aastast 1863 © GEZE GmbH

Kahemeheärist ülemaailmseks tehnoloogiafirmaks

Meie lugu pakub palju elevust. Treialmeister Georg Friedrich Voster, mehhaanik Max Wessinger ja ärimees Friedrich Carl Brauer asutasid esiteks oma firmad eri asukohtades – kuni ühendasid jõud ja panid nurgakivi GEZE-le. Põrutav otsus ja pikaajalise eduloo algus, sest tpraegu – enam kui 150 aastat hiljem – oleme ülemaailmselt aktiivne perefirma, kelle uuenduslikud lahendused muudavad ehitised mugavamaks.

Rohkem meie sündmusterikka ajaloo kohta

Meie enam kui 150-aastase ajaloo jooksul oleme üha enam arendenud, et saada lahenduste pakkujaks. Meie eesmärk on muuta ehitised intelligentsemaks ja mugavamaks. Me teeme seda, võrgustades oma teadmisi, kompetentsi ning aastatepikkust kogemust kõige mitmekülgsemates ehitusvaldkondades. Alati lubadusega: professionaalidelt professionaalidele.

Brigitte Voster-Alber, GEZE tegevjuht
Mille eest seisame

GEZE põhimõtted

Oleme uhked oma firma ja töötajate ajaloo ja saavutuste üle. Meie edu ja kasv tuginevad põhimõtetel, millesse usume, aga mille ka pidevalt kahtluse alla seame ning mida edasi areneme.

Toetame ja ühendame kõiki neid, kes on seotud elutsükli ehitamisega – silme ees üks eesmärk: arendada mugavaid elu- ja tööruume.

Arutame alati oma tooteid oma klientidega, et saada uuenduslikud ja efektiivsed lahendused.

Vastavalt meie toodete nõudlusele oleme muutumas järjest ülemaailmsemaks ning rahvusvahelisemaks firmaks, mis on kohalikele klientidele kättesaadav.

GEZE – parim tööandja 2020

GEZE – parim tööandja 2020

Peaaegu 160-aastase ajalooga perefirmana peame eriti oluliseks pikaajalisi suhteid. Seega on sellised aspektid nagu sisekoolitused ja edasine haridus meie jaoks väga südamelähedased.

Oleme õppivad inimesed ja kasutame oma arengupotentsiaali ära. Üritame täita spetsialistide ja juhtivaid töökohti millal iganes võimalik.

Perefirmana jääme iseseisvaks ja piisavalt paindlikuks, et tuvastada oma klientide vajadused ja nendele vastata.

Tipptoodete ja teenuste tagamiseks rahvusvahelistele klientidele nii kiiresti kui võimalik toodame mitmetes asukohtades – nii aHiinas, Serbias ja Hispaanias kui ka Saksamaal.

Üle maailma kehtivad sama tugevad kvaliteedistandardid. Samal ajal on meil selge pühendumus Saksamaale, mis on ka tulevikus jätkuvalt meie kõige olulisem tootmiskoht.

Pakume oma klientidele ekspertnõu kõigis tööstusharudes ning usume, et on äärmiselt oluline oma klientidele võrdselt objektiivset nõu anda.

Olgu tervishoiu- või haridussektor, meie eksperdid mõistavad spetsiifilisi nõudeid ja saavad meie klientidele pakkuda nii nõu kui praktilist tuge.

See tagab, et saame oma klientidele pakkuda optimaalset nõu ning tegeleda projektidega efektiivselt ning eesmärgile orienteeritud viisil. Meie suurepärane sisevõrgustik ja ülemaailmsed asukohad tagavad sama teenuse üle kogu maailma.

Saadame oma kliente kogu toote eluea jooksul. Alates esimesest planeerimise arutelust tagame oma klientidele laiauldased nõuanded ja kuulame hoolikalt, mis neil öelda on. Pakume objektiivet nõu, toimetame uksed, aknad ja ohutustehnoloogiad kohale ühest allikast. Pakume käsitööna valminud lahendusi, mis vastavad kindlatele nõuetele ja vajadustele.

Võtame toodete komplekteerimise enda peale ning vajadusel ka planeerime. Näiteks barjäärivabad lahendused. Lisaks tagame laiaulatuslikud müügijärgsed teenused, koolitused ja kiire abi.

Võime teostada ka regulaarset hooldust või kohustuslikku iga-aastast inspektsiooni. Ka siin toetame hea meelega kolmanda osapoole tooteid.

Mis meid eristab

GEZE kvaliteet

Seadsime endale eesmärgi pidevalt optimeerida toodete kvaliteeti ning seega vastame loomulikult DIN ISO 9001 kvaliteedihalduse nõuetele.

Mis on meile oluline

Keskendume kestlikkusele

Kestlikkus on tuleviku fookuses ning üks meie firma juhtivatest põhimõtetest. Meie igapäevaste tegevuste kestlik iseloom kõikides sfäärides – tänu nii meie tooteprotsessidele kui toodetele. Teadlikkus peegeldub ka meie pikaajalises DGNB liikmelisuses (Saksa Kestliku Ehituse Nõukogu).

Website Sustainability Infografic

GEZE on algusest peale seisnud oma pikaajalisuse eest. Pereärina keskendume pigem kestlike lahenduste loomisele kui lühiajalise kasumi suurendamisele, mistõttu järgivad kõik meie seesmised tooteprotsessid kestlikkuse põhimõtteid.

 • Uuringud ja arendus: ökoloogiliselt efektiivsed protsessid ja põhimõtted uuringutes ja arenduses.
 • Hanked ja ostud: püsiv vastavus ökoloogilistele põhimõtetele hangetes ja ostudes.
 • Tootmine ja logistika: energiaefektiivsus, ressursside säilitamine ja keskkonnasõbralikus on meie tootmis- ja logistikapõhimõtted.
 • Taaskasutus/utiliseerimine: jäätmete vähendamine ja võimalikult suure taastusmäära saavutamine on vastavuses taaskasutamisjärgse utiliseerimise vältimise strateegiaga taaskasutus-/utiliseerimissektoris.
 • Rajatiste haldamine: energiatarbe vähendamine ja minimaalne mõju keskkonnale on rajatiste haldamise eesmärk.
 • Kvaliteedihaldussüsteem: sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 9001-le. GEZE GmbH (PDF | 313 KB)GEZE Service GmbH (PDF | 266 KB)
 • Energiahaldussüsteem: sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 50001 (PDF | 272 KB)
 • Keskkonnahaldussüsteem: sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 14001 (PDF | 272 KB)
 • GEZE Teenused: kestlikud uuenduslikud teenusepõhimõtted GEZE Teeninduses
 • GEZE töötajad: pühendunud kestlikkuse põhimõtte rakendamisele GEZE töötajate poolt
 • Firma restoran: orgaanilise sertifikaadiga toitlustusfirma

Meie toodete kestlikkus pkajastub juba nende pikaajalisuses. Suure metallist tooraine hulga tõttu sobivad tooted suurepäraselt taaskasutamiseks ning on seega eriti keskkonnasõbralikud. Samuti aitavad nad energiat säästa. Näiteks vähendavad automaatsed uksesüsteemid kuuma või külma õhu kadu ukseavade kaudu ning kõrvaldavad vajaduse energiat tarbivate õhukonditsioneerisüsteemide järele.

Paljud meie tooted vastavad ühe kõige olulisema rahvusvahelise rohelise ehituse hindamissüsteemi (Saksamaa Kestliku Ehituse Nõukogu (DGNB) ja LEEDi kriteeriumid) kestlikkusenõuetele. Teeme selle info vabatahtlikult nähtavaks keskkondliku tootedeklaratsiooniga (EPD-d) meie toodetele. Näiteks vastavad meie TS 4000 ja 5000 uksesulgurisüsteemid, ECdrive’i ja Powerturni ukseajamid, kuid ka sellised tooted nagu OL 90 N ventilaatoriavaja ja meie TSA 325 NT pöörduksesüsteem rangeimatele nõuetele.

Meie tooteid leiab DGNB Navigatori ja greenbuildingproducts.eu võrguandmebaasidest koos vastavate sertifikaatidega. Sertifikaadid tõestavad mitmeid punkte, milles GEZE tooted aitavad edukalt kaasa DGNB või LEED ehitussertifikaatidele, toetades kliente selles edukas rohelise ehituse sertifitseerimisprotsessis.

ROHKEM ROHELISE EHITUSE KOHTA MEIE ÜLEMAAILMSEL VEEBILEHEL

GEZE on DGNB aktiivne liige.

GEZE on DGNB aktiivne liige.

Institut für Bauen und Umwelt e V. (IBU ehitus- ja keskkonnainstituudi) ja Saksa Kestliku Ehituse Nõukogu (DGNB) aktiivse liikmena oleme alati toetanud jkestlikku ehitust. Firmana, millel on kinnitatud kestlik tegevus ja korporatiivsed juhised ning kes panustab aktiivselt oma toodete energiaefektiivsesse ehitusse, on DGNB liikmelisus sõnadetagi selge.

Saksa Kestliku Ehituse Nõukogu mõistab kestlikkust keskkonnakohustusena tervikuna, et võtta vastutus selliste praeguste probleemide, nagu kliimamuutus ja ressursside nappus, eest. Kestlikul ehitusel on siin võtmeroll. Vastavalt föderaalse keskkonnaministeeriumi teabele põhjustab umbes ühe kolmandiku ressursside tarbimisest ehitus.

MINE DGNB-SSE

ROHKEM ENERGIAEFEKTIIVSUSEST EHITUSES MEIE ÜLEMAAILMSEL VEEBILEHEL