Tugi

GEZE tugi

GEZE-s on meie eesmärk teie pikaajaline rahulolu ning soovime, et meie tooted vastaks teie vajadustele usaldusväärselt ja probleemivabalt. Seepärast ongi meie keskendumine laialdastele nõuannetele ja toele nii suur kogu projekti vältel. Leiate alt nimekirja viisidest, kuidas saame teid aidata.

Eelmüük

Toetame teie projekti planeerimist

Kuidas iganes teie projekt välja näeb, võite olla kindel, et GEZE toetab teid kompetentse lahendusepakkujana ning usaldusväärse partnerina. GEZE aitab teil leida uksenimekirjadest õiget toodet vastavalt normidele ja nõuetele.

Rohkem infot BIM-i kohta

Tehniline tugi

Meie eksperdid on meie põhiline tugevus

GEZE tehnilistel ekspertidel on aastatepikkune kogemus ning oskused ehitusprojektide osas. Kas vajate tehnilist tootetuge või nõu projekti osas – oleme teile abiks. Pidev professionaalsete regulatsioonide ning juhendite ülevaade lubab meil koos teiega täita väga individualiseeritud nõudmisi.

Võtke klienditoega suhtlemiseks ühendust

TEENUSED JA PAIGALDAMINE

Vajate tehnikut?

GEZE hooldussõidukid, Saksamaa

© GEZE GmbH

GEZE-s oleme alati valmis teid toetama tehniliste teadmiste ning paigaldusnõuannetega. Kui vajate oma projekti jaoks tehnikut, saab GEZE anda teie projektiregiooni professionaalsete partnerite kontaktinfo.

VÕTKE LISAINFO SAAMISEKS ÜHENDUST

Varuosa

Lahendustele orienteeritud teenus – kiire, kompetentne ja kohandatud

Oma kohandatud teenustega toetame teid oma süsteemide võrgustamisel, haldamisel ja hooldamisel. Anname teile nõu nii modifitseerimisel kui moderniseerimisel ning aitame varuosi osta.

Mine GEZE tööriistakasti

Projektide jaoks kasulikud tööriistad

Lisaks personaalsele konsultatsioonile toetame teid GEZE tööriistadega alates planeerimisstaadiumist otse töökohal, kuid ka meie lahenduste paigaldamisel. GEZE tööriistadega saate muuta projektid efektiivsemaks ja rahulikult oodata oma projekti elluviimist. Toetame teid igapäevases töös kasuliku info, seadistustööriistade ning eritoodetega. Näiteks saab uksi ja aknaid planeerida veebis.

Aknaarvutusprogramm

Aknaarvutusprogramm

WinCalc

Time-saving, easy-to-use and convenient, WinCalc takes care of complex calculations associated with designing a window system. This programme allows you to calculate manual as well as motorised ventilation windows, smoke and heat extraction (RWA) windows and NRWGs and also to design the appropriate smoke and heat extraction (RWA) emergency power control unit.

LOGIN TO THE GEZE CLIENT PORTAL

Powerturni uksekalkulaator

Powerturni uksekalkulaator

Powerturni uksearvuti

Määrake lihtsalt ja kiirelt, millisesse kasutuskohta Powerturn kõige paremini sobib. Kõigest paari detaili sisestamisel tagab võrgu-uksearvuti kindlad andmed võimalike ukselehtede laiuste ja kaalu kohta.

MINGE POWERTURNI UKSEARVUTI JUURDE 

Automaatsete uksesüsteemide, kaasa arvatud kaabliplaanide seadistamine

GEZE kliendiportaal pakub võimalust otse planeerida ja seadistada automaatseid uksesüsteeme. Pärast seadistamist saate automaatselt kaabliplaani. See teeb enamat kui planeerimise lihtsustamine. Kuna plaanid on määratud kindlasse järjekorda, aitavad need ka õige dokumentatsiooniga. Planeerimisega kohe alustamiseks logige lihtsalt kliendiportaali sisse. 

MINE GEZE KLIENDIPORTAALIS AUTOMAATSE UKSESÜSTEEMI SEADISTAMISSE

Pöörd- ja kumerate lükanduste tööriist 

GEZE kliendiportaal pakub võimalust otse planeerida ja seadistada pöörd- ja kumeraid liuguksi. Planeerimisega kohe alustamiseks logige lihtsalt kliendiportaali sisse.

MINGE GEZE KLIENDIPORTAALIS PÖÖRD- JA KÕVERDATUD LIUGUKSE TÖÖRIISTA

MSW seadistustööriist

Manuaalse liuguksesüsteemi (MSW süsteemid) jaoks saab kõigest mõne üksikasja põhjal luua laiaulatuslikke projekte. Automaatselt loodud paigutus ja üksikasjalikud joonised lihtsustavad ja kiirendavad süsteemi paigaldamist. Seadistatud MSW-süsteeme saab siis mugavalt tellida meie kliendiportaali kaudu. 

MINE GEZE KLIENDIPORTAALIS MSW SEADISTUSTÖÖRIISTA

Pendulo seadistustööriist

Looge ainsa allika põhjal Pendulo seadistustööriista abil täielik lahendus kiirelt, kergelt ja individuaalselt. Saate tellimuse ka mugavalt veebis esitada. Süsteem paigaldatakse kiirelt, ilma intensiivsete sekkumisteta põrandasse, seintesse või lakke.

MINE GEZE KLIENDIPORTAALIS PENDULO SEADISTUSTÖÖRIISTA

Kaabliplaan

Kaabliplaan © GEZE GmbH

Kaabliplaan

WinCalci kontrollkeskuse seadistusest seadistusandmete edastamisel GEZE kliendiportaali saavad kasutajad nüüd vastavalt kohandatud omandispetsiifilistele üksikasjadele kaabliplaani. See teeb enamat kui planeerimise lihtsustamine. Kuna plaanid on määratud kindlasse järjekorda, aitavad need ka õige dokumentatsiooniga.

LOGI GEZE KLIENDIPORTAALI

GEZE IQ aknaajamite kasutuselevõtu juhtum

GEZE IQ aknaajamite kasutuselevõtu juhtum © GEZE GmbH

Aknaajamite teenindusjuhtumid

Teenindusjuhtum tagab kõik GEZE IQ aknaajami seeria aknaajamite veebis kasutuselevõtust ja testimisest, isegi ilma toiteta. See tähendab, et neid saab kiiresti peatada. Selle eraldiseisva lahenduse kasutamisel liidesena ajamite ja ST 220 GEZE teenuseterminalide vahel saab ajamite käiku ja kiirust kiirelt ja kergelt kohandada. See toos ei sobi mitte üksnes moodsate RWA ajamitega, vaid ka bussitehnoloogiata 24 V ajamitega.

Kas tahaksite teenuste kohta rohkem infot? Helistage GEZE liinile +46-8-732-34-00

GEZE ustenimekirja haldus

Uksenimekirjad on tavaliselt teksti koostamise alus, sest lubavad võimalikult laiaulatuslikult kõik ukse nõuded kokku koguda. Selge menüüs navigeerimine, kommentaariväljad ja mugavad funktsioonid abistavad kasutajaid GEZE uksenimekirjade täitmisel. Samal ajal pakuvad rohked selgitused abi valiku tegemisel. GEZE tagab kasutajale kergesti kasutatava lahenduse. 

LOGI GEZE KLIENDIPORTAALI

Allalaadimised

Info meie firma, toodete ja teenuste kohta

Leiate laialdaselt materjale meie allalaadimisalast. Edasine tooteinfo on kättesaadav GEZE kliendiportaalist. Kui vajate lisainfot, võtke meiega julgelt ühendust.

Mine GEZE allalaadimisalasse

Veel allalaaditavat inglise keeles veebilehel geze.com

Laialdane ja kasutajasõbralik

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Teie laialdasemaks ja paremaks teenindamiseks pakume suures valikus teenuseid, seadmeid ja portaale mugavuse lisamiseks ja uue kasutusvalikute leidmiseks.

GEZE KLIENDIPORTAAL

GEZE MEEDIAKESKUS

Küsige juurdepääsu
Kontakt

Kuidas saame teid aidata?

On teil ettepanekuid või küsimusi? Meiega kontakti saamiseks on rohkelt võimalusi.

Kontakt

GEZE Eesti +46-8-732-34-00 Patrik Larsson - Riigi mänedžer +46-76-136-27-18