GEZE Scandinavia tervitab Thomas Hindhede uue tegevdirektorina

Nii Põhjamaades kui ka Baltikumis on GEZE Scandinavia töötajad igapäevaselt aktiivsed ukseautomaatika, uksesulguri ja aknatehnika edendamisel ja müümisel ehitustööstusele.

Tugev positsioon edaspidiseks turutegevuseks

Eelmisel aastal täitus Saksa eraettevõtte tütarettevõttel 25 aastat kohalikul turul, GEZE GmbH sai aga tähistada 160 aasta möödumist uuenduslike toodete “Made in Germany” tarnijana. Viimase 25 aasta jooksul on GEZE Scandinavia laienenud 8 tänapäeva riiki, samuti on arenenud iga kohalik turg, kus ehitustööstuses on palju GEZE tooteid .

231128_Thomas_Hindhede_4214.jpg

Thomas Hindhede, TegevdirektorGEZE Scandinavia

GEZE edukas ja tulevikku suunatud positsioneerimine on igapäevatöös esmatähtis. Lisaks selgelt määratletud tulevikuorientatsioonile , mis hõlmab uusi uuenduslikke tooteid, kõrget kvaliteeti ja ülemaailmset turuosa, laieneb ja korraldab rahvusvaheline ettevõte sageli turupositsiooni optimeerimiseks globaalselt ja kohalikel turgudel.

Alates 1. juulist 2024 on GEZE Scandinavia uueks tegevdirektoriks Thomas Hindhede. Thomas võtab üle põhivastutuse Põhjamaade 8 riigi eest ja jätkab kõigi turgude tulevase kasvustrateegia juhti. Pühendunud töötajad, sealhulgas olemasolev juhtkond, kes täidavad kohalikke müügikohustusi, on loodud.

Põhjamaades on GEZE-l turul hea positsioon,” ütleb Thomas Hindhede ja jätkab: “Kuid piirkonna suuremates osades on meil veel palju võimalusi ja seiklusi ees. Valmistamisel on palju uusi ehitusprojekte ja ma ootan väga, et saaksin koos kõigi oma uute kolleegidega edasise strateegia välja töötada. Meil on tulemas põnev aeg, olen kindel.

Thomas Hindhede, TegevdirektorGEZE Scandinavia

Kogemus ja huvi hea juhi juhtimise vastu

Thomasel on juhtimis- ja äriarenduse taust mitmest Põhjamaade ja rahvusvahelisest ettevõttest. Viimasel ajal on Otis Elevatori 12-aastane rekord andnud põhjalikud teadmised ehitusvaldkonnast. Kopenhaageni ärikooli kraad ärivaldkonnas täiendab strateegilist mõtteviisi, millest GEZE Scandinavia nüüd kasu saab.