GEZE tunnistati Saksamaal kümnendat korda 100 kõige uuenduslikuma keskmise suurusega ettevõtte hulka

GEZE on ja jääb Saksamaa keskmise suurusega ettevõtete seas 100 parima uuendaja hulka. Innovaatilise ukse-, akna- ja turvatehnoloogia spetsialist pälvis juba kümnendat korda ihaldatud auhinna, mille annab välja Viini Majandus- ja Äriülikooli Ettevõtlus- ja Innovatsiooniinstituut TOP 100 auhinna raames.

Auhind on korraga nii tunnustus kui ka stiimul

GEZE töötajad esitlevad uhkusega Top 100 auhinda.

GEZE töötajad on uhked oma kümnenda auhinna üle - Top 100 kõige innovaatilisema keskmise suurusega ettevõtte auhind.

„Oleme uhked, et 2023. aastal, mil tähistame ettevõtte 160. juubelit, kuulume taas 100 parima uuendaja hulka keskmise suurusega ettevõtete seas,“ ütleb Marc Alber, GEZE tootearenduse ja operatsioonide juht. „Pitserauhind on Saksamaal üks tuntumaid ja olulisemaid auhindu keskmise suurusega ettevõtetele hulgas ning tõestab meie suurt uuenduslikku tugevust. See on suurepärane tunnustus meie töötajatele, kes on 160 aastat töötanud meie ühise visiooni kallal, et luua elamisväärseid tulevikuhooneid.“ Samas on auhind ka tõuge GEZE-le.

Seame endale kõrged eesmärgid, eelkõige seoses oma toodete kvaliteedi, vastupidavuse ja jätkusuutlikkusega. Meie jaoks seostub tiitel „Top 100 Innovator“ ka väljakutsega sellele alati vastata ja klientide kõrgeid ootusi täita või veelgi parem: neid ületada.

Marc Alber, GEZE tootearenduse ja operatsioonide juht

Kohtunikke veenis suurepärane innovatsioonikliima

GEZE võitis 2023. aasta konkursil žürii uudsete tehnoloogiate ja lahendustega, millega tagatakse usaldusväärne tulekaitse ja tipptasemel hooneautomaatika. Kõrgelt hinnati ka Stuttgarti lähedalt Leonbergist pärit keskmise suurusega ettevõtte suurepärast innovatsioonikliimat. „TOP 100 on seotud küsimusega, kui oluline on ettevõttes innovatsioonieesmärk,“ selgitab prof dr Nikolaus Franke, konkursi teadusjuht. „Kas domineerivad rutiinid ja harjumused või suudab ettevõte olemasoleva kahtluse alla seada, loovalt ja uuesti mõelda ning end turul edukalt maksma panna? Analüüsime seda võimet enam kui 100 kriteeriumi põhjal.

Innovaatilise tugevuse näitaja juba 30 aastat

Top 100 Award

Top 100 auhinna annab välja Viini Majandus- ja Äriülikooli Ettevõtluse ja Innovatsiooni Instituut.

30 aastat on ettevõte compamedia jaganud TOP 100 pitserit erilise innovaatilise tugevuse ja keskmisest kõrgema innovatsiooniedu eest keskmise suurusega ettevõtetele. Teaduslik juhtimine on olnud 2002. aastast prof dr Nicholas Franke pärusmaa. Franke on Viini Majandus- ja Äriülikooli Ettevõtluse ja Innovatsiooni Instituudi asutaja ja direktor. 26 teadusauhinna ja üle 200 publikatsiooniga on ta üks juhtivaid rahvusvahelisi innovatsiooniteadlasi. TOP 100 mentor on teadusajakirjanik Ranga Yogeshwar. Projekti partneriteks on Fraunhoferi Rakendusuuringute edendamise selts ja keskmise suurusega ettevõtete ühendus BVMW. Huvi konkursi vastu oli juubeliaastal eriti suur: Taotluse esitas 550 keskmise suurusega ettevõtet. 23. juunil õnnitleb Ranga Yogeshwar isiklikult GEZEt selle edu puhul Augsburgis toimuval auhinnatseremoonial.