GEZE uksetehnoloogiat tunnustati taas Architects’ Darlingu auhinnaga

Architects’ Darlingu hääletusel osales tänavu umbes 1900 arhitekti ja planeerijat. GEZE uksetehnoloogiat autasustati Bronze Awardiga. Pikaajaliste traditsioonidega ettevõte suutis taas võistlustel punkte noppida.

Meie jaoks on Arhitects’ Darlingu auhind eriti väärtuslik, sest seal ei osale disainižüriid, vaid hääled annavad suur hulk selle valdkonna tegijatest. GEZE jaoks on see suurepärane tagasiside, et me tõesti reageerime turu vajadustele, pakkudes siin lisandväärtust planeerimisest ehituseni välja.

Marco Zaoral, GEZE siseehitusprojektide konsultatsioonimeeskonna juht

GEZE toetab arhitekte ja projekteerijaid kogu objekti ehitustsükli vältel

Olenevalt paigaldusolukorrast peavad uksed tänapäeval vastama paljudele nõuetele nii tuletõkke, sissemurdmisvastase, kuuma- ja mürakaitse kui ka ligipääsetavuse osas. Sellele lisanduvad kiiresti kasvavad energiakulud ja oluliselt suurenenud nõudmised hoonete energiatõhususele. Tulemuseks on väga keerulised nõudmiste profiilid nii üksikutele ustele kui ka kõigi hoone uste haldamisele. Seetõttu pakub GEZE arhitektidele, projekteerijatele ja töötlejatele igas projekti etapis personaalset nõustamist keeruliste uksesüsteemide planeerimisel, paigaldamisel ja kasutuselevõtul. See hõlmab praktilisi projekteerimis- ja haldamistööriistu, nagu tasuta BIM-objektid, pakkumiste tekstimoodulid või paigaldusjuhised ja kontrollnimekirjad.