Uus GEZE Eesti veebileht pakub tuge kogu planeerimis-, ehitus- ja töötsükli jooksul.

Selgelt struktureeritud ja lihtsasti kasutatav – uus GEZE Eesti veebileht tõstab digitaalse suhtluse klientidega uuele tasandile. GEZE on pühendunud uuenduslike ja moodsate uste, akende ja ohutustehnoloogiate kasutamisele loomaks erakordselt elamisväärseid hooneid. GEZE uus veebileht muudab ligipääsu firma toodetele ja teenustele veel kiiremaks ja lihtsamaks. 

Infot ja tööprotsesse kuvatakse digitaalsel kujul.

Moodsate ehitiste planeerimine ja opereerimine on muutumas järjest keerulisemaks Mitmete ehituskomponentide automatiseerimine koos uute reeglite ja seaduslike regulatsioonidega tähendab, et kõik ehitustsüklisse kaasatud eksperdid seisavad silmitsi kasvava nõuete suurenemisega. Uus GEZE Eesti veebileht aitab klientidel optimeerida planeerimist ja hankeprotsesse. Kasutajad saavad seda tööprotsessidesse kaasata ja tööriistana kasutada.

Lahendused ja oskused iga sihtgrupi jaoks

© GEZE GmbH

Veebilehel on kerge navigeerida, see juhatab kasutajad kiiresti ja intuitiivselt ehitustsükli juurde, mida nad otsivad. GEZE Eesti kohalik kontaktinfo on kergesti leitav ja oleme alati valmis tõstma teenused uuele tasemele. Kasutajad pääsevad veebilehele igasugusest seadmest: GEZE tooteinfo ja tootedokumendid on täielikult kättesaadavad ja allalaetavad, isegi mobiiliseadmetest.

GEZE uue veebilehe põhimõte on tagada liitudele, planeerijatele, lukkseppadele ja ehitiste omanikele ligipääs vajaminevale infole või tööriistadele kõigest paari klikiga – neile vajalik sisu on kõigest kliki kaugusel. Planeerijatele ja arhitektidele näiteks tähendab see tasuta ligipääsu GEZE BIM ukseobjektidele ja standardmudelitele projekteerimiseks ja tootespetsiifilise teksti loomiseks, kuid ka joonistele ja kaabli marsruudidiagrammidele. Tootmis-/töötlusprotsesside kasutajad leiavad paigaldusjuhendid ja paigaldusjoonised ning videod kiirelt ja lihtsalt. Veebileht lubab kasutajatel saada ka otsese ligipääsu vajalike GEZE toodete tehniliste dokumentide allalaadimiseks koos mitme muu GEZE võrguteenusega.