Uus GC 342+: tõhus turvalahendus teie automaatse pöördukse jaoks

Suurem registreerimisvahemik, rohkem turvalisust: uus turvasensor GC 342+ seab turvalisuse osas uued standardid. Nelja valguskardinaga tagab see automaatsete pöörduste puhul normikohaselt nii pöördeala kui ka teisese sulgemisserva turvalisuse. Loomulikult on uksel ukse mudeli TÜV-sertifikaat koos GEZE automaatsete pöörduksesüsteemidega.

Turvaline ja mugav kasutus

Ukse turvaliseks muutmine GEZE tootega GC 342+

GEZE uus, innovatiivne laserskanner: GC 342+ © GEZE GmbH

Iga uksesüsteemi puhul pakub GEZE olenevalt keerukusest ja konfiguratsioonist parimat sobivat turvalahendust. GC 342+ katab nelja laserkardinaga suure osa ukselehest. Seega sulgub uks alles siis, kui kasutaja on läbi läinud. Inimesed võivad seega ukseava läbida omal kiirusel ja täielikult piiranguteta. See muudab GC 342+ esimeseks valikuks näiteks gastronoomias või haiglates. Selle kasuks räägib lisaks see, et uksi saab avada registreerimisvälja ja kahe täiendava virtuaalse klahvi abil. Selge eelis hügieeni ja turvalisuse seisukohalt, sest uksi saab läbida puutevabalt. Lisaks tagab GC 342+ teisese sulgemisserva turvalisuse nii, et enamasti saab loobuda mehaanilisest sõrmekaitsmest.

Lihtne paigaldada

Veel üks eelis on lihtne ja kiire paigaldamine ning kasutuselevõtt. Töötlejad võivad võrreldes sensorribaga rõõmustada ajalise võidu üle, sest paigaldamine on lihtne. Kõik vajalikud reguleerimistööd on tehtavad ergonoomiliselt eespoolt. Nutikas õppimisrežiim võimaldab aluspinna õpetamist olenemata pinna koostisest ja takistuste eiramist ukse lähedal – kõik intuitiivselt ühe nupu abil.

Avastage GC 342+

GC 342+ omaduste ülevaade:

  • Igati turvaline – 3D-kate ukselehe juures annab tunduvalt rohkem turvalisust, eelkõige teisese sulgemisserva juures.
  • Käsi ja jalg – avamine toimub tuvastusvälja kaudu, millele lisanduvad kaks täiendavat virtuaalset avamisnuppu puutevabaks avamiseks (käsi- või jalgjuhitavad).
  • Kõik omal ajal – uks sulgub alles siis, kui kasutaja on uksest läbi läinud. Kasutaja saab omal kiirusel uksest läbi minna.
  • Lihtne seadistamine – intuitiivne paigaldamine – nt õpetamine: tuvastusvälja suuruse määrab käeliigutus.

GC 342 ja GC 342+ erinevused videos