Tere tulemast GEZE-sse

Meie jaoks on enesestmõistetav, et töötleme teie isikuandmeid vastutustundlikult. Kui saame teie käest isikuandmeid, töötleme ja kasutame neid kooskõlas kehtivate riiklike ja Euroopa andmekaitsenõuetega. Üksikasjaliku teabe leiate meie andmekaitse deklaratsioonist aadressil https://www.geze.de/de/datenschutz.

Nõusoleku ulatus

Nõustun, et GEZE GmbH, Reinhold-Vöster-Str. 21-29, 71229 Leonberg, Saksamaa (edaspidi: GEZE) võib kasutada minu e-posti aadressi uudiskirjade ja reklaami saatmiseks. Sealjuures reklaamitakse GEZE kontserni tooteid, lahendusi ja teenuseid. GEZE kontserni kuuluvad kõik tütarettevõtted, mille ettevõtte nimes sisaldub GEZE, eelkõige GEZE Service GmbH.

Reklaamitavad teemad hõlmavad näiteks erialaseid ajakirju, valget raamatut ja erialakirjandust, GEZE tootevalikkusse kuuluvaid tooteid, teenuseid nagu seminarid ja koolitused või GEZE Service GmbH poolt pakutavaid teenuseid, aga ka kutseid või meeldetuletusi, messi- ja ürituskutseid, klientide infolehti, sooduskampaaniaid, auhinnamänge, arvamusuuringuid, tooteteavet ja uudistooteid.

Veebipakkumised on erialased veebiportaalid ja e-õppe pakkumised, digitaalmeedia pakkumised ja teenused, näiteks turunduskampaaniad ja turu-uuringud.

Taganemisõigus

Võite oma nõusoleku igal ajal tulevikku suunatud mõjuga tagasi võtta. Kirjutage meile selle kohta e-kiri aadressile data-protection@geze.com. Kui soovite ainult tutvuda oma andmetega, siis kasutage meie andmekaitse teabevormi aadressil https://www.geze.de/de/datenschutz.

Täiendava teabe, eelkõige teie kui andmesubjekti õigused, leiate meie andmekaitse deklaratsioonist aadressil https://www.geze.de/de/datenschutz.